Biblioteka

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego do korzystania z naszej biblioteki.

Biblioteka znajduje się w głównym budynku Uniwersytetu, ul. Podchorążych 2, pokój 231 (na drugim piętrze) tel. 12 662 62 20.
Księgozbiór biblioteki jest gromadzony od wielu lat. Podstawą jego tworzenia są przygotowywane przez pracowników plany i programy studiów (sylabusy). Biblioteka gromadzi księgozbiór dla trzech Instytutów naszej Uczelni, Instytutu Politologii, Instytutu Prawa i Administracji oraz Instytutu Filozofii i Socjologii, w związku z czym, jego zróżnicowanie jest bardzo wyraźne. Posiadamy również salę komputerową, która może służyć za czytelnię. W swoich zbiorach posiadamy prawie 20 tytułów czasopism fachowych z zakresu prawa, administracji, politologii, stosunków międzynarodowych, polityki społecznej. Posiadamy również niewielki zbiór książek, które umilą spokojne wieczory lub wakacje. 
Biblioteka posiada stronę internetową (w trakcie tworzenia) oraz aktywny profil na portalu Facebook.
Na portalu prezentowane są nowości dostępne w Bibliotece oraz najaktualniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Biblioteki. Nad wszystkim czuwa kierownik Biblioteki, pani mgr Ewa Tłuczek oraz pani mgr Karolina Młynarczyk.

GODZINY OTWARCIA

04-15.09 czynne w godz. 9-15
18-28.09 czynne w godz. 9-16
Soboty w godz. 8-13